Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.07.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Berkeley, CA : Mathematical Sciences Publishers, [2007]-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1944-7833
Vychází od v. 1, no. 1, published in 2007.
Ten issues a year, 2013-
4x ročně, 2007
Eight issues a year, 2008-2012
Print version: Algebra & number theory, ISSN 1937-0652
Plný text je volně přístupný
Description based on first issue; title from caption of table of contents page (publisher’s Web site, viewed Apr. 8, 2008).
Latest issue consulted: Vol. 14, no, 1 (2020) (viewed June 8, 2020).
001555903
(OCoLC)162197509
(SFX)1000000000289613

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC