Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 05.06.2021. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
New York, N.Y. : Hindawi
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 
   Plné texty online (doaj.org) 


Vychází od: Vol. 2009.
Print version: International journal of differential equations, ISSN 1687-9643
Provisional versions of recently accepted articles also available on publisher’s Web site.
Plný text je volně přístupný
Some articles in Volume 2010 published under earlier title.
First issue; title from web site table of contents page (viewed Feb. 16, 2009).
Volume 2017 (Hindawi website, viewed April 19, 2017).
001565342
(OCoLC)316951897
(SFX)1000000000714446

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC