Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.07.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Fukuoka : Kyushu University, [2009-2013]
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1884-4782 * 2198-4115 (chyb.) * 1884-4774 (chyb.)
Vychází od vol. 1 (2009); ceased with vol. 5 (2013).
Print version: Journal of math-for-industry, ISSN 1884-4774
"Math-for-industry education & research hub."
Plný text je volně přístupný
Description based on: Vol. 1 (2009); title from webpage, (viewed on February 19, 2015).
Latest issue consulted: Vol. 5 (2013).
001566733
(OCoLC)903899096
(SFX)1000000000808839

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC