Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.07.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Fukuoka, Japan : Institute of Mathematics for Industry, Kyushu University : Faculty of Mathematics, Kyushu University ; [Berlin] : Springer, [2014]-
1 online resource
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2198-4115 * 1884-4774 (chyb.)
Vychází od vol. 6 (2014).
Ročenka
Print version: Pacific journal of mathematics for industry, ISSN 2188-6369
Plný text je přístupný pouze z počítačů Ostravské univerzity
Plný text je volně přístupný
"This is a printed version of the open access journal PJMI published by Springer."
Description based on: Vol. 6 (2014); title from webpage (viewed on July 31, 2017).
Latest issue consulted: Vol. 9 (2017).
001579511
(OCoLC)903899337
(SFX)3710000000227295

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC