Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 29.06.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 1996
1 online resource (127 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470401665 (e-book)
ISBN 9780821804605
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 122, Number 581
Print version: Schmidt, Martin U. (Martin Ulrich), 1960- Integrable systems and Riemann surfaces of infinite genus. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c1996 viii, 111 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 122, Number 581. ISBN 9780821804605
"July 1996, Volume 122, Number 581 (first of 5 numbers)."
Includes bibliographical references
001808837
full
(Au-PeEL)EBL3113744
(CaPaEBR)ebr10918677
(MiAaPQ)EBC3113744
(OCoLC)891383886

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC