Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 29.06.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 1989
1 online resource (126 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470408213 (e-book)
ISBN 9780821824658
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 79, Number 401
Print version: Nussbaum, Roger D., 1944- Iterated nonlinear maps and Hilbert’s projective metric, II. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c1989 iv, 118 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 79, Number 401. ISBN 9780821824658
"May 1989, Volume 79, Number 401 (first of 4 numbers)."
001808871
full
(Au-PeEL)EBL3113778
(CaPaEBR)ebr10918729
(MiAaPQ)EBC3113778
(OCoLC)851087208

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC