Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.11.2023. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 1993
1 online resource (93 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470400873 (e-book)
ISBN 9780821825723
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 106, Number 510
Print version: Bachman, Gennady, 1959- On the coefficients of cyclotomic polynomials. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c1993 vi, 80 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 106, Number 510. ISBN 9780821825723
"November 1993, Volume 106, Number 510 (fifth of 6 numbers)."
Includes bibliographical references
001808880
full
(Au-PeEL)EBL3113787
(CaPaEBR)ebr10918740
(MiAaPQ)EBC3113787
(OCoLC)922981476

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC