Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 1995
1 online resource (90 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470401399 (e-book)
ISBN 9780821803523
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 117, Number 560
Print version: Tomi, Friedrich. Index theorem for minimal surfaces of higher genus. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c1995 vi, 78 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 117, Number 560. ISBN 9780821803523
"September 1995, Volume 117, Number 560 (third of 5 numbers)."
Includes bibliographical references
001808906
full
(Au-PeEL)EBL3113813
(CaPaEBR)ebr10918766
(MiAaPQ)EBC3113813
(OCoLC)891383941

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC