Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 1989
1 online resource (126 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470408398 (e-book)
ISBN 9780821824795
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 82, Number 416
Print version: Nikiel, Jacek, 1958- Topologies on pseudo-trees and applications. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c1989 iv, 116 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 82, Number 416. ISBN 9780821824795
"November 1989, Volume 82, Number 416 (first of 3 numbers)."
Includes bibliographical references and index
001808907
full
(Au-PeEL)EBL3113814
(CaPaEBR)ebr10918767
(MiAaPQ)EBC3113814
(OCoLC)891383942

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC