Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 1996
1 online resource (130 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470401740 (e-book)
ISBN 9780821804810
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 123, Number 589
Print version: Damon, James, 1945- Higher multiplicities and almost free divisors and complete intersections. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c1996 viii, 113 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 123, Number 589. ISBN 9780821804810
"September 1996, Volume 123, Number 589 (end of volume)."
Includes bibliographical references
001808909
full
(Au-PeEL)EBL3113816
(CaPaEBR)ebr10918769
(MiAaPQ)EBC3113816
(OCoLC)891384112

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC