Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island, United States : American Mathematical Society, 1996
1 online resource (82 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470401696 (e-book)
ISBN 9780821804735
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 122, Number 584
Print version: Barrett, Wayne W. (Wayne Walton), 1948- Real positive definite completion problem : cycle completability. Providence, Rhode Island, United States : American Mathematical Society, c1996 viii, 69 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 122, Number 584. ISBN 9780821804735
"July 1996, volume 122, number 584 (fourth of 5 numbers)"--Cover
Includes bibliographical references
001808988
full
(Au-PeEL)EBL3113895
(CaPaEBR)ebr10918848
(MiAaPQ)EBC3113895
(OCoLC)922981298

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC