Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 1985
1 online resource (137 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470407391 (e-book)
ISBN 9780821823279
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Number 326
Print version: Akemann, Charles A. Perfect C*-algebras. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c1985 xiii, 117 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Number 326. ISBN 9780821823279
"May 1985, Volume 55, Number 326 (end of volume)."
Includes bibliographical references
001809028
full
(Au-PeEL)EBL3113935
(CaPaEBR)ebr10918888
(MiAaPQ)EBC3113935
(OCoLC)891396319

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC