Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 1995
1 online resource (146 pages) : illustrations, tables
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470401368 (e-book)
ISBN 9780821803417
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Number 557
Print version: Matsuki, Kenji, 1958- Weyl groups and birational transformations among minimal models. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c1995 vi, 133 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Number 557. ISBN 9780821803417
"July 1995, Volume 116, Number 557 (end of volume)."
Includes bibliographical references
001809042
full
(Au-PeEL)EBL3113949
(CaPaEBR)ebr10918902
(MiAaPQ)EBC3113949
(OCoLC)891396757

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC