Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 29.06.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island, United States : American Mathematical Society, 1990
1 online resource (329 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470408541 (e-book)
ISBN 9780821824931
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 86, Number 431
Print version: Goodwillie, Thomas G. (Thomas Gehret), 1954- Multiple disjunction lemma for smooth concordance embeddings. Providence, Rhode Island, United States : American Mathematical Society, c1995 vii, 317 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 86, Number 431. ISBN 9780821824931
"July 1990, Volume 86, Number 431 (first of 2 numbers)"--Cover
Includes bibliographical references
001809105
full
(Au-PeEL)EBL3114012
(CaPaEBR)ebr10918965
(MiAaPQ)EBC3114012
(OCoLC)891385410

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC