Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2007
1 online resource (170 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470404772 (e-book)
ISBN 9780821839454
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 186, Number 873
Print version: Duncan, A. J. (Andrew James), 1954- Exponential genus problems in one-relator products of groups. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c2007 vii, 156 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 186, Number 873. ISBN 9780821839454
"Volume 186, Number 873 (third of five numbers)."
Includes bibliographical references
001809129
full
(Au-PeEL)EBL3114036
(CaPaEBR)ebr11039655
(MiAaPQ)EBC3114036
(OCoLC)922981545

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC