Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 29.06.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, [2006]
1 online resource (96 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470404574 (e-book)
ISBN 0821838776 (alk. paper)
ISBN 9780821838778
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; number 853
Print version: Krieger, Joachim. Stability of spherically symmetric wave maps. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, [2006] vii, 80 pages ; 26 cm Memoirs of the American Mathematical Society ; no. 853 ISBN 9780821838778
"Volume 181, number 853 (second of 5 numbers)."
Includes bibliographical references
001809248
full
(Au-PeEL)EBL3114155
(CaPaEBR)ebr11039774
(MiAaPQ)EBC3114155
(OCoLC)922981820

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC