Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2010
1 online resource (178 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470405809 (e-book)
ISBN 9780821847756
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 205, Number 966
Print version: Dales, H. G. (Harold G.), 1944- Banach algebras on semigroups and on their compactifications. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c2010 v, 165 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 205, Number 966. ISBN 9780821847756
"Volume 205, Number 966 (end of volume)."
Includes bibliographical references and indexes
001809255
full
(Au-PeEL)EBL3114162
(CaPaEBR)ebr11039781
(MiAaPQ)EBC3114162
(OCoLC)922981825

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC