Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2009
1 online resource (96 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470405731 (e-book)
ISBN 9780821847138
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 204, Number 959
Print version: Pelayo, Alvaro, 1978- Symplectic actions of 2-tori on 4-manifolds. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c2009 vii, 81 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 204, Number 959. ISBN 9780821847138
"Volume 204, Number 959 (third of 5 numbers)."
Includes bibliographical references
001809265
full
(Au-PeEL)EBL3114172
(CaPaEBR)ebr11039791
(MiAaPQ)EBC3114172
(OCoLC)922981840

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC