Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2004
1 online resource (150 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470404055 (e-book)
ISBN 9780821835135
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Volume 170, Number 804
Print version: Ol’shanskii, A. Yu. Conjugacy problem and Higman embeddings. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c2004 vii, 133 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 170, Number 804. ISBN 9780821835135
"Volume 170, Number 804 (first of 4 numbers)."
Includes bibliographical references and index
001809326
full
(Au-PeEL)EBL3114233
(CaPaEBR)ebr11039852
(MiAaPQ)EBC3114233
(OCoLC)922981723

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC