Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 25.02.2023. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2010
1 online resource (103 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470405915 (e-book)
ISBN 9780821846582
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Number 977
Print version: Affine insertion and Pieri rules for the affine Grassmannian. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c2010 xi, 82 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Number 977., ISBN 9780821846582
"Volume 208, number 977 (second of 6 numbers)."
Includes bibliographical references
001809354
full
(Au-PeEL)EBL3114261
(CaPaEBR)ebr11039880
(MiAaPQ)EBC3114261
(OCoLC)922981972

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC