Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 29.06.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2009
1 online resource (98 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470405359 (e-book)
ISBN 9780821842874
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; Number 929
Print version: Bass, Richard F. Moderate deviations for the range of planar random walks. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c2009 vii, 82 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Number 929. ISBN 9780821842874
"Volume 198 , number 929 (end of volume)."
Includes bibliographical references
001809355
full
(Au-PeEL)EBL3114262
(CaPaEBR)ebr11039881
(MiAaPQ)EBC3114262
(OCoLC)922981973

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC