Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 29.06.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2014
1 online resource (97 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470419653 (e-book)
ISBN 9781470410919
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 1947-6221 ; Volume 233, Number 1097 (third of 6 numbers)
Print version: Fu, Xiaoye, 1979- Self-affine scaling sets in R Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c2014 v, 85 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 233, Number 1097 (third of 6 numbers) ISBN 9781470410919
Includes bibliographical references and index
001809375
full
(Au-PeEL)EBL3114293
(CaPaEBR)ebr11040297
(MiAaPQ)EBC3114293
(OCoLC)922981990

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC