Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 25.02.2023. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2011
1 online resource (116 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9780821895092 (e-book)
ISBN 9780821884874
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 1947-6221 ; Volume 222, Number 1043
Print version: Sobolev, A. V. (Aleksandr Vladimirovich) Pseudo-differential operators with discontinuous symbols : Widom’s conjecture. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c2011 v, 104 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 222, Number 1043. ISBN 9780821884874
"March 2013, Volume 222, Number 1043 (second of 5 numbers)."
Includes bibliographical references
001809444
full
(Au-PeEL)EBL3114387
(CaPaEBR)ebr11041165
(MiAaPQ)EBC3114387
(OCoLC)922982038

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC