Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2001
1 online resource (79 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470403089 (e-book)
ISBN 0821826697 (alk. paper)
ISBN 9780821826690
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; number 715
Print version: Everitt, W. N. Multi-interval linear ordinary boundary value problems and complex symplectic algebra. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2001 viii, 64 pages ; 26 cm. Memoirs of the American Mathematical Society ; no. 715 ISBN 9780821826690
"Volume 151, number 715 (first of 5 numbers)."
Includes bibliographical references
001809457
full
(Au-PeEL)EBL3114400
(CaPaEBR)ebr11041178
(MiAaPQ)EBC3114400
(OCoLC)922982119

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC