Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 29.06.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, [2002]
1 online resource (89 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470403355 (e-book)
ISBN 0821827723
ISBN 9780821827727
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; number 742
Print version: Gilbert, John E. Smooth molecular decompositions of functions and singular integral operators. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, [2002] viii, 74 pages ; 26 cm Memoirs of the American Mathematical Society ; no. 742 ISBN 9780821827727
"Volume 156, number 742 (third of 5 numbers)."
Includes bibliographical references (pages 73-74)
001809517
full
(Au-PeEL)EBL3114460
(CaPaEBR)ebr11041238
(MiAaPQ)EBC3114460
(OCoLC)922965131

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC