Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 29.06.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, [1998]
1 online resource (90 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470402327 (e-book)
ISBN 0821808370 (alk. paper)
ISBN 9780821808375
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; number 643
Print version: Dodziuk, Jozef. Spectral asymptotics on degenerating hyperbolic 3-manifolds. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, [1998] viii, 75 pages ; 25 cm Memoirs of the American Mathematical Society ; no. 643 ISBN 9780821808375
"September 1998, volume 135, number 643 (third of 5 numbers)."
Includes bibliographical references (pages 73-75)
001809596
full
(Au-PeEL)EBL3114539
(CaPaEBR)ebr11041317
(MiAaPQ)EBC3114539
(OCoLC)922964960

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC