Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, [2003]
1 online resource (288 pages) : illustrations
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470403768 (e-book)
ISBN 0821832808 (alk. paper)
ISBN 9780821832806
Memoirs of the American Mathematical Society, ISSN 0065-9266 ; number 778
Print version: Massey, David B. Numerical control over complex analytic singularities. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, [2003] xii, 268 pages ; 26 cm Memoirs of the American Mathematical Society ; no. 778 ISBN 9780821832806
"Volume 163, number 778 (end of volume)."
Includes bibliographical references and index
001809598
full
(Au-PeEL)EBL3114541
(CaPaEBR)ebr11041319
(MiAaPQ)EBC3114541
(OCoLC)922964962

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC