Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 29.06.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, [2014]
1 online resource (v, 90 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470418960 (e-book)
ISBN 9780821898550
Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 232, Number 1093
Print version: Blei, R. C., (Ron C.). Grothendieck inequality revisited. Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, c2014 v, 90 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 232, Number 1093. ISBN 9780821898550
"November 2014, volume 232, number 1093 (fifth of 6 numbers)"
Includes bibliographical references and index
001874111
full
(Au-PeEL)EBL5295326
(MiAaPQ)EBC5295326
(OCoLC)890465241

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC