Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 04.05.2024. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
EB
ONLINE
Providence, RI : American Mathematical Society, [2018]
1 online resource (182 pages)
Externí odkaz    Plný text PDF 
   * Návod pro vzdálený přístup 


ISBN 9781470444198 (e-book)
ISBN 9781470428556
Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 253, Number 1212
Print version: Bruggeman, Roelof W., 1944- Holomorphic automorphic forms and cohomology. Providence, RI : American Mathematical Society, c2018 182 pages Memoirs of the American Mathematical Society ; Volume 253, Number 1212. ISBN 9781470428556
Includes bibliographical references and indexes
001877002
full
(Au-PeEL)EBL5409173
(MiAaPQ)EBC5409173
(OCoLC)1030965643

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC